Jiné fotky

Hazal a Aras na 3ADAM show

23. března 2015 v 15:28 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Včera se Hazal s Arasem objevila jako jeden z hostů v nové televizní show 3ADAM na televizní stanici TV8. Zatím není k dispozici na netu žádný rozhovor, ale jakmile bude, dopřidám. Tu vám přináším pár fotek ze zákulisí a samotného nahrávání. Hazal na sobě měla krásný černý oblek, ve kterém vypadala úchvatně. Moc se mi líbily ty její neobvykle vlžehlené vlásky.:D

Nové propagační plakáty na trika se Serenay od Mavi

2. února 2015 v 19:04 | Ela
Před pár hodinami Serenay na svůj facebook přidala oba plakáty, na kterých zezadu drží trička od kampaně Mavi, kde je na potisku.
K tomu přidala i tento odkaz -> klik <- kde si můžete lé+
ohlédnout ty trika a také tam naleznete ceny za jedno triko - 49, 99 TL {tureckých lir}, což je v našem rozpočtu zhruba 500 českých korun. [Podle všeho se na té stránce dá i to triko objednat, pokud by se v tom někdo chtěl lépe zorientovat, nahoře v liště klikněte na EN a tam se vám to zobrazí v engličtině.]

#01 - [děti s triky od Mavi se Serenay]

30. ledna 2015 v 16:52 | Ela
Tak přináším několik fotek, spíše dětí, normálních, ale i nemocných, kteří na sobě mají již zmiňované trika od Mavi, kde na potisku je Serenay. Tyto fotky Serenay pravidelně přidává na svůj instagram, takže odhaduji, že se jich ještě dost objeví. :)
(pro zvětšení klikněte na obrázek)
 
 

Reklama
serenay-hazal-fan.blog.cz © 2014 - 2015 | homepage

Bez mého souhlasu nemůžte nic kopírovat, kdyby jste přece jen nebyli tak ochotni se zeptat, použijte jednu z mých ikonek.