Articles

Serenay zpívala na oslavě Turk Sinema

25. března 2015 v 16:26 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Předevčírem večer se Serenay zúčastnila oslavy 100. narozenin turecké kinematografie, která byla na způsob slavnostního předávání cen. Naše Serenay si získala svou pozornost nejen nádhernými bílými šaty, které měla na sobě, ale všechny ohromila písničkou "Firuze", kterou večer zazpívala. Připravila jsem pro vás pár fotografií z večera a z celém článku objevíte i kus videa (které ještě dneska přidám:D).:)

Serenay na Grazia Party

21. března 2015 v 13:25 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Před pár dny se v Zorlu Centru uskutečnila párty pro Grazia kampaň, pro kterou Serenay nafotila překrásný photoshoot. Ten vám samozřejmě vystavím v článku v blízké době, až se fotky nahromadí.
Serenay měla na sobě krásný bílý oblek, díky kterému si vysloužila označení "bílá labuť večera".

Hazal jako sultánka?

17. března 2015 v 16:16 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Už nějakou dobu se spekuluje o obsazení hlavní postavy Kosem Sultan, jedné z nejvlivnější a nejslavnější sultánky Osmanské říše. Seriál ponese název Kosem Sultan a jedná se vlastně defacto o spin-off seriálu Muhtesem Yuzyil.

No a jaké že jsou kandidátky? O roli usilují; Berguzar Korel, Meryem Uzerli, Beren Saat, Tuba Büyüküstün, Sibel Kekilli a naše Hazal. Ale vzhledem k tomu, že Hazal momentálně natáčí Maral a Kosem Sultan má odstartovat už září, nevypadá to moc nadějně.. i když bych Hazal jako Kosem chtěla vidět. :)

Nový photoshoot na cestě

10. března 2015 v 18:02 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Včera Serenay přidala na instagram dvě covery fotky magazínů. Serenay byla na přední stránce známého tureckého časopisu Grazia. Je zřejmý, že co nevidět se ukážou nové fotografie nafocené pro tento magazín. Musím uznat, že na něm S. vypadá nádherně <3

A aby jste se měli na co těšit, zrovna pro vás připravuju interview článek, který je s Hazal a Arasem. Nejprve ho musím ale přeložit, takže držte palce.:D

Oslava první epizody Maralu

7. března 2015 v 12:12 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Před pár dny, kdy 5. 3. 2015 se poprvé na turecké stanici TV8 vysílala 1. epizoda nového seriálu Maralu, ve kterém Hazal spolu s Arsem účinkují jako hlavní protagonisté, společně s ostatními herci oslavili premiéru.
Společně se usadili a zkoukli celý díl, aby pohodnotili dílo, ve kterém hrají. Potom následovala oslava, kde nechyběl obrovský dort a lá Maral.

V celém článku naleznete všechny fotky z večera.

Serenay na premiéře Bir Varmış Bir Yokmuş

6. března 2015 v 12:42 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Dne 3. 3. 2015 se uskutečnila premiéra nového tureckého filmu Bir Varmış Bir Yokmuş (Once Upon a Time), které se zúčastnila i Serenay. Všechny upoutala díky svým stříbrných teniskám a stříbrné robě. Na premiéru přišla s Cagatayem Ulusoyem, který poskytnul reportérům odpovědi ohledně Serenay.

Na premiéře se zúčastnili i další turecké hvězdy, jako jsou například Pelin Karahan (Mihrimah z Muhtesem Yuzyil) nebo Hatice Aslan (Zumrut z Času tulipánů) a společně se Serenay film hodnotily jako skvělé dílo.

všechny fotografie z večera » photogallery


Jak se Vám Serenay v outfitu líbila?

Turkiye Genclik Odulleri 2015

24. února 2015 v 16:57 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Jak jsem vás již informovala, Serenay byla Turkiye Genclik Odulleri jmenována nejlepší herečkou roku. V neděli - jak jsem se vám též zmiňovala, se v istanbulské mega areně uskutečnilo slavnostní předávání. Serenay si pro cenu přišla v černém obleku, který na její štíhlou postavu padl jako ulitý. Zde přišla se svým hereckým kolegou a (ex)přítelem Cagatayem Ulusoyem, který získal tu samou cenu, akorát za opačné pohlaví.
Připravila jsem si tedy pro vás pár slibovaných fotografií a v celém článku naleznete i video z večera...


Serenay na istanbulské premiéře Fifty Shades of Grey

13. února 2015 v 21:39 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Včera, 12. 2. 2015, se v Istanbulu uskutečnila filmová premiéra filmu Fifty Shades of Grey, které se zúčastila většina slavných tureckých celebrit. Nemohla zde chybět ani naše Serenay.

Serenay jmenována Turkey Youth Awards Nejlepší herečkou 2015!

12. února 2015 v 13:00 | Ela
V předchozím článku, jste mi začínaly psát o tom, že se vám stránka s anketou ne a ne načíst. Já, která si bohužel nezjistila, že v úterý byl poslední den hlasování, to tak způsobila. Turkey Youth Awards 2015 totiž už vyhlásil své výherce (více zde)!

Serenay vyhrála v kategorii Nejlepší herečka, ale také nese tak nějak i další výhru; Medcezir, ve kterém už rok a půl stvárňuje jednu z hlavních rolí, získal titul Nejlepší seriál.
Je tu ale jeden podivný háček a to ten, že se slavností předávání cen ještě neustečnilo. Oficiálně se ceny výhercům budou podávat až 22. února od 18:30 v tzv. mega areně. Takže tím pádem, vám pak sem přidám videa a fotografie.:)

Ostatní známý výherci:
Nejoblíbenější herečka - Meryem Uzerli
Nejlepší herec - Cagatay Ulusoy


Hazal znova na obrazovkách s Yagmur

1. února 2015 v 11:31 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Během jednoho dne se na tureckých stránkách rozšířila zpráva o tom, že do dlouhoočekávaného nového seriálu Maral zavítá i Yagmur Tanrisevsin alias Ece z Adini Feriha Koydum. Yagmur už jednou s Hazal hrála a to právě v AFK jako její sokyně. Co je ale zajímavější, je to, že do Maralu jí prý dostala právě ona. Ač Hazal s Arasem bude hlavní protagonistkou, Yagmur bude mít jednu z hlavních rolí...

A ještě jedna informace; do Maralu už byli obsazeni i ostatní herci, mezi které patří třeba Ceyda Düvenci (známá jako Benu z 1000 a jedné noci).

Nový photoshoot pro Mavi v roce 2015 potvrzený

29. ledna 2015 v 14:47 | Ela
Včera S. na facebooku napsala, něco v tom smyslu, že se máme těšit na další dávku fotek, právě od kampaně Mavi, se kterou mometálně pracuje na organizaci Life Association of Turkey, bojujíc proti rakovině.
V minulým roce, přesněji v létě vyšlo hned několik fotek od již zmiňované kampaně, kde se nechávala fotit s Franciscem Lachowskim. Tento rok si ale myslím, že výjdou fotky jen jí samotné. Přesný datum, ani měsíc zatím nebyl uveden.

Tak co? Těšíte se, až výjdou nové fotky z tohohle photoshootu?

Serenay pomáhá proti rakovině

24. ledna 2015 v 13:09 | Ela
Společně s kampaní MAVI, pro kterou minulý rok Serenay nafotila několik fotek, se teď zúčastnila v organizaci, bojujícící proti rakovině v Turecku - Life Association (v tur.: Kansersiz Yaşam Derneği). Má to pomoct dětem, ale i dospělým, kteří bojují se zákeřnou rakovinou. Díky trikám, kde je na potisku Serenay z fotek právě od photoshootu s MAVI. Trička se tak kupují pro dopročinnou činnost, která pomůže těm, které bohužel postihla rakovina.
Organizace se podle všeho zúčastní i Francisco Lachowski, což je brazilský model, který se Serenay nafotil několik fotek v tomto shotu.

[pokud se objeví další novinky ohledně této organizace, určitě napíšu]

Hazal Kaya a Ali Atay se rozešli...

21. ledna 2015 v 19:14 | Ela
Už několik dní se po netě rozšiřuje zpráva o tom, že Hazal, už není se svým o 15 let starším ex-přítelem Ali Atayem, který je v Turecku známý jako zpěvák.
Zatím ještě není potvrzené, kdo komu dal tzv. "košem", ale je jisté, že spolu už nejsou, ač se k tomu ani jeden ještě nevyjádřil. A u Hazal dost pochybuju, jelikož ta je proslulá, že svoje soukromí se snaží udržet co nejvíc pod pokličkou... a nikdo jí to nemá za zlé.:)
Jen co jsem četla z tureckých stránek, důvodem jejich rozchodu mohl být ten, že prý Ali měl s Hazal hrát v Maralu (který se momentálně natáčí, s Arasem). Což jsem nevěděla, jelikož mezi kandidáty patřil i Cagatay. No, uvidíme, jak se tahle situace ještě vyvrbí.

Ohlášena premiéra Ask-i memnu na Tv Domě

14. ledna 2015 v 12:15 | Ela
Včera se na internetu konečně objevil datum, kdy se poprvé na slovenských obrazovkách objeví 1. díl staršího seriálu s Hazal - Ask-i memnu (Forbidden Love).
Poprvné na to budou mít možnost se podívat nejen Slováci, ale i Češi, kteří se na nový seriál s Hazal těší, 2. 2. 2015.

Informace: Ask-i memnu je považován za jeden z nejznámějších a nejlepších tureckých seriálů, ve kterém si zahráli spousta slavných herců; Nebahat Cehre (Valide z Velkolepého století), Nur Fettahoglu (Mahidevran z Velkolepého století), Beren Saat (Fatmagul ze stejnojmenného seriálu) a hlavně - Hazal Kaya (Feriha z Adini Feriha Koydum)

SS - YTÜ Slavnostní předávání cen 2015

10. ledna 2015 v 12:55 | Ela
Ve čtvrtek se v Istanbulu konalo Slavnostní předávání cen YTÜ, jako každý rok. Konalo se to sice v novém roce, ale ceny obdrželi ještě za rok 2014.
Serenay obdržela krásnou cenu - Nejlepší ženská herečka Medceziru za rok 2014.
(v c. č. fotografie + video z večera)

Oficiálně potvrzeno; další seriál s Hazal na Tv Doma

7. ledna 2015 v 16:54 | Ela
Před několika hodinami bylo na oficiálních stránkách Tv Doma oficiálně potvrzeno, že se na slovenských obrazovkách objeví jeden z nejznámějších tureckých seriálů, Ask i memnu (Forbidden Love). Co je ale důležetější, je fakt, že v něm bude mít Hazal jednu z hlavních rolí!
Upřímně jsem za tuhle zprávu ráda, určitě seriál budu sledovat. Zatím však ještě není uveden datum premiéry, ale na seriál se můžeme těšit tento rok [zřejmě po odvysílání Emirovi cesty].

SS - News

22. prosince 2014 v 17:03 | Ela
Zdravím! :)

Přináším vám tu pár fotek, na kterých se Serenay chystala na nějakou "předčasnou Silvestrovskou párty", k známé turecké herečce, kterou známe i většina z nás. K Bergüzar Korel (znát můžete jako Šeherezádu z 1000 a jedné noci). :)

AYD Ödül Gecesi En Beğenilen Marka Yüzü

18. prosince 2014 v 21:21 | Ela
Zdravím!

Co nového? No, co se týče novinek u Serenay, tak ta má do zbírky další cenu. Tentokrát za nejlepší, nejobdivovanější tvář magazínů, kterou získala od AYD Ödül Gecesi.


News - Kdo nakonec bude hrát po boku Hazal

16. prosince 2014 v 13:18 | Ela
Dobrej!
Ten, kdo jste četl článek o tom, že v novém seriálu Maral, kde Hazal získala hlavní roli, musítě vědět, že nakonec Cagatay s Hazal znovu hrát nebude. Důvod byl prostý - prý chce pořád hrát v Meceziru (kde má hlavní roli se Serenay).
Nicméně, zahraje si i tak s dost postačující náhradou :D Ten, kdo sledoval Velkolepé století neboli Sultán, tak zná mladého herce Arase Bulut İynemli , který zahrál dospělého prince Bayezita.

No a na závěr, Hazal se ostříhala! :) Můžete vidět na obrázku :D Podle mě ji vlnité sluší, už ve Ferize v 1. sérii se mi s těmi kudrlinky líbila. ;)

Sosyal Medya Ödülleri Enİyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya

9. prosince 2014 v 13:15 | Ela
Dobrej. :D Takže, zase něco nového u Serenay. Tentokrát získala jiné ocenění, znova za nejlepší ženskou herečku! A k tomu, nejlepší obléklá žena večera... Těším se společně s ní :)

ZDE - všechny fotografie z večera - photogalerie

HK - News II.

6. prosince 2014 v 11:45 | Ela
Ahojte, omlouvám se, za mojí neaktivitu, ale už jsem zpět a tak tu mám v plánu celkem dost dopřidat. No a začnu s jednou moc unikátní novinkou :D
(fotka z Ferihy)

A o co se vlastně jedná? Nu, Hazal má PRÝ znova hrát hlavní roli s Cagatayim!
Zatím to ještě není oficiálně potrvzené, protože se ještě debatuje o jednom herci, který by měl hrát po boku Hazal. Co je ale jisté, je to, že Hazal se konečně vrací na televizní obrazovky, potom co musela z Ferihy odejít ze zdravoních důvodů (cukrovka). A co je ještě důležité, je to, že by kvůli natáčení s Hazal musel Cagatay odejít z Medceziru, který se pořád natáčí...
Seriál by se měl podle všeho jmenovat Maral.

Upřímně, kdyby tam hráli oni dva, klidně bych na to koukala i v turečtině :D, ale jen co vím, Tv Doma by to určitě za nějaký ten rok dala... Feriha si přece jen získala celkem slušný počet diváků..

No a na závěr... doufala bych, aby to měl lepší konec, než u Ferihy.

HK - News

2. prosince 2014 v 12:58 | Ela
Zdarte. Jen tak urychleně... přináším vám jednu informaci. No, na Tv Doma už od srpna dává seriál Feriha, kde Hazal hraje hlavní roli. No a před pár dny stanice oznámila, že v roce 2015 se můžem těšit na další seriál právě s Hazal (a nebo s Cagatayim)! :)
Upřímně, já jsem moc ráda, jelikož na Ferihu koukám a Hazal je úžasná herečka. ;)

PS: brzo opřidám víc holek filmů/seriálů, jelikož v projets je prázdno. Takže asi tak... :)

SS - Gq Turkiye Odul Toreni - Ocenění

14. listopadu 2014 v 20:16 | Ela
Zatímco u Hazal nic moc nevého, Serenay jakoby "nikdy nespala". U ní se vždy něco děje! :) Nežebych si ztěžovala... :D Takže, k věci;
I letos se uskutečnilo GQ TÜRKİYE ÖDÜL TÖRENİ - "Men of the year", což jsou turecké ocenění...
Serenay získala cenu za Ženu roku.
Celé slavnostní předávání proběhlo v jednom z hotelů v Istanbulu.

V ten večer se sešlo mnoho dalších tureckých celebrit, jako například Meryem Uzerli (Hurrem Sultan z Velkolepého století) nebo Halit Ergenc (Onur z 1000 a jedné noci, Suleyman z VS) a další.

ZDE - fotky z večera, k rozšíření - photogallery

Ayakli Gazete Awards 2014

9. listopadu 2014 v 19:45 | Ela
Těším se se Serenay! 5. 11. 2014 proběhlo v Turecku prestižní předávání cen, jako každý rok, šoubiznisového magazínu Ayakli Gazete Awards.
Serenay vyhrála první místo za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli dramatického seriálu!
A co víc? Serenaynin přítel - Cagatay Ulusoy získal stejnou cenu v opačném pohlaví.
Ocenění získal i Medcezir, kde oba účinkují jako hlavní postavy.

Musím říct, že si to oba zaslouží...


ZDE - se můžete podívat na fotografie z večera

 
 

Reklama
serenay-hazal-fan.blog.cz © 2014 - 2015 | homepage

Bez mého souhlasu nemůžte nic kopírovat, kdyby jste přece jen nebyli tak ochotni se zeptat, použijte jednu z mých ikonek.