Duben 2015

THE END

29. dubna 2015 v 18:49 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015
Tak jo. Po dlouhém uvažování jsem konečně uznala za vhodné, že bude nejlepší, když s tímhle blogem definitivně skončím. Opravdu jsem to v poslední době neměla lehké (ne že by vás to mělo zajímat), ale jde o to, že se to všechno odráží i na blogy a virtuální světy. Nechci ale znít jako maniak a proto tohle...


Ráda jsem na blog přidávala o Hazal a Serenay, protože patří mezi mé nejoblíbenější herečky a slavné osobnosti, i když nejsou tak slavné, ale pravdou je, že tady je opravdu menšina, kdo je zná a má je rád a mě příjde naprosto zbytečné jsem něco přidávat, když někdo o to vlastně ve skutečnosti ani nestojí. Toť z mého úhlu pohledu. Prosím nezlobte se na mě, ale přece jen překládat články z turečtiny je úplně něco jiného než klasická světová angličtina, kterou se dnešní generace učí od 1. třídy, ba ne od školky.

A na závěr se s vámi chci rozloučit, na tomto blogu končím. Ovšem netvrdím, že budu nadále - některé z vás - sledovat, vaše blogy jsem si totiž upřímně oblíbila.

Pac a pusu, vaše Ela
serenay-hazal-fan.blog.cz © 2014 - 2015 | homepage

Bez mého souhlasu nemůžte nic kopírovat, kdyby jste přece jen nebyli tak ochotni se zeptat, použijte jednu z mých ikonek.