Rozhovor pro Milliyet Turkish Newspaper (I. část)

21. března 2015 v 11:30 | Ela | serenay-hazal-fan | © 2015 |  Interviews
Tak a máme tu další rozhovor, tentokrát pro Milliyet. Musela jsem to zase rozdělit do dvou částí, protože to je zase neskutečně dlouhé. :/ A ještě bych se chtěla omluvit za mou neaktivitu, měla jsem toho teď hodně a včera jsem to už nestihla; byla jsem konečně na Insurgentu.:)

No, tak užijte si to.
V případném kopírování uvádějte zdroj, prosím.


Hazal Kaya se vrací na obrazovky se svou třetí hlavní rolí. Čtyřiadvacetiletá hvězda hrála v mnoha televizních dramatech, které ji nějakou dobu svého života zabraly...


"Už od dob, kdy mi bylo 16 let, jsem toužila hrát, i přes to, že mamka naléhala, abych v klidu dokončila vysokou školu a užila si své mládí."

---

Reporter: Prosím, Hazal, řekněte nám něco o vašem charakteru v Maralu?
Hazal: Má postava v Maralu mě samotmou velmi inspiruje. Je to dívka, která navzdory tomu, že přišla v pouhých 5-ti letech o rodiče, je velmi vnímavá, energetická a kouká na život jen z těch lepších stránek. Hrání této postavy mě činní skutečně šťastnou.

Reporter: Vaše postava v Maralu, která se vlastně jmenuje Maral měla už od dětství velký sen, kterým byla Luna. Měla jsi podobný sen?
Hazal: Ano, Luna je místo, kde se Maral celou dobu vyskytuje, hlavně po smrti svých rodičů. Je to místo, kde začíná její šťestí. Co se týče mě, nikdy jsem neměla žádný velký syn typu - stát se jednou herečkou nebo něco takového, chtěla jsem se profesionálně věnovat baletu, ale musela jsem s tím přestat. Pak jsem začala hrát na housle, ale v tomhle mě má pevná vůle zklamala. Později jsem si uvědomila, že to, co skutečně chci, je hrát.

Reporter: Ty a Aras se znáte navzájem, ale teprve teď se vám naskytla situace, kdy spolu budete pracovat. Jak jste se vlastně vzájemně poznali?
Hazal: V době natáčení Öyle Bir Geçer Zaman ki přes mého kamaráda Yaldiza Atyksoye. My jsme společně studovali herectví se společným profesorem Ometem Shirahem. Obvykle jsme si říkávali "Co kdybychom spolu jednou hráli," no a pak se nám naskytla tato situace s Maralem a my jsme věděli, že to budem milovat.

Reporter: Jak se vybíralo na konkurzu? Po sledování první epizody Maralu jsme sledovali Acun mluvit přes Skype do natáčení "Survivors", říkal že se mu Hazal líbila už dlouhá léta , pak jste měli možnost pracovat společně na tomto projektu. Je to tedy on, kdo tě vybral pro roli Maral?
Hazal: Když se přijalo rozhodnutí pro první drama na stanici TV8, řekl že bych měla mít hlavní roli já a toho si nesmírně vážím. Hlavním hrdinou měl původně být Aras, ale protože Aras si chtěl změnit jméno v seriálu, nestalo se tak. Ve skutečnosti Maral má stejný význam jako Hazal - "jelen", takže jsou v tom i celkem komické náhody (směje se).

Reporter: Co si o tvé nové roli v Maralu myslí tví fanoušci a o Arasovi?
Hazal: Jsou nadšení, díky bohu (směje se).

Reporter: Věřím, že je obtížné je potěšit, když pro mě zjevně není nikdo moc dobrý pro jejich Hazal..
Hazal: Ano, ale většina z nich je opravdu milá. Jsou k mě upřímní, následují mě, a veškeré zvěsti, které o mě píší v bulváru označují za lži a toho si vážím, protože to nic jiného, než lži opravdu nejsou. Cítím se díky tomu velmi šťastná. Jsou taky velmi selektivní o tom, co mi vyhovuje. Nekritizují, když se to nehodí a vždycky mi přes internet poradí jaké šaty si mám vzít. Většina z nich mě jen teší (usmívá se).

Reporter: Jednou si řekla, že tě jakákoliv představa o tom, že by některý z tvých projektů měl být zrušen děsí, ale když už se tak stalo, prohlásila si, že z toho můžeš mít dobré zkušenosti. Stále si to myslíš?
Hazal: Ano, novinky přicházející na povrch o zrušení... poprvé se to stalo, kdy projekt nebyl můj, jednal se o týmovou práci. Ale se zaměřením na mě, nebylo to nejjednoduší ani pro mě. Projekt byl sice zrušen, ale poznali mě noví lidé, stejně tak i já, a společnou práci jsme si v rámci možností vždy užili. Nemáme žádné komentáře na tyhle novinky nebo na vše, co nám kdy skončilo, popravdě jsem v tom nikdy nechtěla být "uvězneněna".

Reporter: Studovala si v Americe, mluvila si se Selçuk o této cestě?
Hazal: Ano, mluvila jsem hodněkrát s mým bratrem Selçukem odtud přes časový rozdíl. Michelle Danner mě učil hrát a já tím ztrácela stoustu času.

Reporter: Mimochodem, vypadáš skvěle a jsi hubená.
Hazal: Děkuju. Když jsem byla v Americe, vařila jsem si sama, snažila jsem se bez tukových látek. Získala jsem tím své zdraví. Cestování do zahraničí a poznávání nových lidí je mou vášní, ale domů jsem se vždycky vracela o mnoho raději.

Reporter: Zhubla si jen díky zdravé výživě?
Hazal: Měla jsem volný den týdně k jídlu, co jsem chtěla. Jsem taky jen člověk, takže jsem používala stejné metody . Sledovala jsem přes YT sportovní videa, všechno podle toho organizovala, mojí stravu, hodiny sportování a nikdo mi při tom nepomáhal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martini Martini | Web | 21. března 2015 v 18:15 | Reagovat

Hazal je mi hodně sympatická. je taková skromná. :-)

2 Lena Lena | E-mail | Web | 22. března 2015 v 9:56 | Reagovat

úžasný rozhovor :-)

3 eva holubova eva holubova | E-mail | 27. března 2015 v 7:41 | Reagovat

Moc vam dekuji za ten preklad. Telenovela Maral se mi libi i ten Aras je prijemny v tom seriali Maral ale radsi bych byla kdyby s Hazal hral Cagatay. No neda se nic delat uz jich asi neuvidime spolu hrat v zadne jine telenovele.Ale Aras je taky fesacik a taky moc hezky to hraje s Hazal, slusi jim to spolu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
serenay-hazal-fan.blog.cz © 2014 - 2015 | homepage

Bez mého souhlasu nemůžte nic kopírovat, kdyby jste přece jen nebyli tak ochotni se zeptat, použijte jednu z mých ikonek.