Leden 2015

#01 - [děti s triky od Mavi se Serenay]

30. ledna 2015 v 16:52 | Ela |  Jiné fotky
Tak přináším několik fotek, spíše dětí, normálních, ale i nemocných, kteří na sobě mají již zmiňované trika od Mavi, kde na potisku je Serenay. Tyto fotky Serenay pravidelně přidává na svůj instagram, takže odhaduji, že se jich ještě dost objeví. :)
(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Osobní fotky #15

29. ledna 2015 v 21:19 | Ela |  Osobní fotky
Během pár dnů na facebook Serenay přidala pár svých osobních fotek, zatímco u Hazal se zatím neobjevily, bohužel žádné. Jen co jsem koukala na S. instagram, je plný fotek dětí, co mají trička od Mavi, které podpurují tu organizaci proti rakovině. Možná, že je sem přidám. Co vy na to?:)


Nový photoshoot pro Mavi v roce 2015 potvrzený

29. ledna 2015 v 14:47 | Ela |  Articles
Včera S. na facebooku napsala, něco v tom smyslu, že se máme těšit na další dávku fotek, právě od kampaně Mavi, se kterou mometálně pracuje na organizaci Life Association of Turkey, bojujíc proti rakovině.
V minulým roce, přesněji v létě vyšlo hned několik fotek od již zmiňované kampaně, kde se nechávala fotit s Franciscem Lachowskim. Tento rok si ale myslím, že výjdou fotky jen jí samotné. Přesný datum, ani měsíc zatím nebyl uveden.

Tak co? Těšíte se, až výjdou nové fotky z tohohle photoshootu?


#01 [28. 1. 2015]

28. ledna 2015 v 14:58 | Ela |  With fans
Objevily se dvě fotky, na kterých je Serenay se svou malou fanynkou.

#02 → serenay's outfit + vyhodnocení #01

27. ledna 2015 v 18:24 | Ela
Po týdnu hlasování, které trvalo od 20. 1. do 27. 1. (do dneška), jste rozhodly o tom, kdo se stane vítězem prvního hlasování. Vítězkou se stala Serenay, nečekanně. :D :)

...a z toho důvodu jsem se rozhodla, udělat další hlasování, tentokrát o nejlepší outfit a to, o ten její. Když to tedy poprvé vyhrála...
Vybrala jsm tři, kteří jsou, dle mě, úplně o rozdílném vkusu a právě proto, jsem tam vybrala tyhle fotky. Hlasování bude zase trvat přesně týden a hlasovat budete do komentářů. :) (Čísluje se od leva, takže 1. je zleva ;))

serenay-hazal-fan na facebooku!

26. ledna 2015 v 15:39 | Ela
Zdravím.
Zatím se v poslední době neobjevily žádné novinky, tak vám jsem aspoň přidám odkaz, na který se můžete přidat i vy. Rozhodla jsem se totiž, že blog přidám i facebooku, kam vždycky budu přidávat články o tom, co vyšlo na blogu, ale samozdřejmě i jiné bonusy.
Můžou se přidat kdokoliv z vás, nikoho nenutím. Byla bych však ráda..;)
Odkaz → ZDE

Serenay pomáhá proti rakovině

24. ledna 2015 v 13:09 | Ela |  Articles
Společně s kampaní MAVI, pro kterou minulý rok Serenay nafotila několik fotek, se teď zúčastnila v organizaci, bojujícící proti rakovině v Turecku - Life Association (v tur.: Kansersiz Yaşam Derneği). Má to pomoct dětem, ale i dospělým, kteří bojují se zákeřnou rakovinou. Díky trikám, kde je na potisku Serenay z fotek právě od photoshootu s MAVI. Trička se tak kupují pro dopročinnou činnost, která pomůže těm, které bohužel postihla rakovina.
Organizace se podle všeho zúčastní i Francisco Lachowski, což je brazilský model, který se Serenay nafotil několik fotek v tomto shotu.

[pokud se objeví další novinky ohledně této organizace, určitě napíšu]

Osobní fotky #14

22. ledna 2015 v 20:10 | Ela |  Osobní fotky
Dneska psala na facebooku Serenay poděkování svým "následovníkům" na instagramu, kteří jsou už v rozpočtu 1 000 000. S celkem dlouhým poděkováním, přidala S. i fotku (viz. níže)!
No a co se týče těch fotek s Hazel, ty přidal Aras Bulut Iynemli na svůj oficiální facebook. Aby jste i vy byli v přehledu, na netu se dost spekuluje o tom, že by tihle dva mohli být víc, než jen herečtí kolegové, kteří spolu momentálně natáčí seriál Maral. Nevím, co si o tom mám myslet, protože jsou to přece jen spekulace a proto vyčkám, až se potvrdí něco oficiálně.:D
(v c. č. zvětšená fotka S.)

Hazal Kaya a Ali Atay se rozešli...

21. ledna 2015 v 19:14 | Ela |  Articles
Už několik dní se po netě rozšiřuje zpráva o tom, že Hazal, už není se svým o 15 let starším ex-přítelem Ali Atayem, který je v Turecku známý jako zpěvák.
Zatím ještě není potvrzené, kdo komu dal tzv. "košem", ale je jisté, že spolu už nejsou, ač se k tomu ani jeden ještě nevyjádřil. A u Hazal dost pochybuju, jelikož ta je proslulá, že svoje soukromí se snaží udržet co nejvíc pod pokličkou... a nikdo jí to nemá za zlé.:)
Jen co jsem četla z tureckých stránek, důvodem jejich rozchodu mohl být ten, že prý Ali měl s Hazal hrát v Maralu (který se momentálně natáčí, s Arasem). Což jsem nevěděla, jelikož mezi kandidáty patřil i Cagatay. No, uvidíme, jak se tahle situace ještě vyvrbí.


#01 → dress

20. ledna 2015 v 16:10 | Ela
Takže zdravím.
Jak jsem již psala v předchozím článku, rozhodla jsem se udělat hlasování, komu to na fotce více sluší. Anketu jsem neudělala, protože chci, aby jste jednoduše napsaly do komentářů, komu to podle vás víc sluší a kdo má lepší šaty (ač u Serenay jsou trochu jiné..:D). Takže vyhodnocení bude potom za to, komu to víc sluší a také, kdo je lépe oblíklý... chápete?

Poprvé jsem zvolila večerní šaty. A u obou překvapivě černé. Tak? Kdo vyhraje?
serenay-hazal-fan.blog.cz © 2014 - 2015 | homepage

Bez mého souhlasu nemůžte nic kopírovat, kdyby jste přece jen nebyli tak ochotni se zeptat, použijte jednu z mých ikonek.